ТЕСТ
acrobat add ajust arrow-big arrow-round-bright arrow-round arrow-small attach attention-rounded backup calculator calendar cancel chat close-big close-rounded close close_1 code creative-commons done-rounded done dot download edit expand external-link facebook help hide hide_1 keyboard-arrow language link location menu minimize money phone piece print reload reminder rss search settings-big settings-small shedule signal sound-off sound-on sound time timer user-big user visible wait warning youtube

Увага! Підготовлено «Перелік підприємств суб’єктів підприємницької діяльності Луганської області»

Його підготували фахівці Головного управління статистики у Луганській області.

У цьому виданні наведено перелік суб’єктів господарювання – господарські організації, що мають статус юридичної особи, які діяли і надали фінансову звітність за 2018 рік, крім банків, бюджетних установ та фізичних осіб – підприємців.

У переліку наведені юридична та фактична адреси підприємств. Фактичну адресу наведено за даними статистичних звітів підприємств, які надавались до органів державної служби статистики.

З питань придбання звертатись до управління поширення інформації та комунікацій Головного управління статистики у Луганській області за телефонами 2-10-21 або 0950078079 та за адресою:

м. Сєвєродонецьк, вул. Вілєсова, 1-в, 6-й поверх, кімната 617.

електронна пошта: gus_lg@ukrstat.gov.ua

Фото
Увага! Підготовлено «Перелік підприємств суб’єктів підприємницької діяльності Луганської області»
Фотогалеря Всі новини
Поділитися: